13 Kasım 2008 Perşembe

merhaba

Yasal Uyarı

http://mjorainsani.blogspot.com aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalar, her sanatçının kendi isimleri ile tescil edilmiş eserlerin dijital kopyalarıdır! Bu dosyalar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır! Müzik dosyalarını bilgisayarınızdan 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç sayılır! Bu tür yasal işlemlerde http://mjorainsani.blogspot.com ve hosting şirketimiz bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir! Sanatçılarımızın eserlerini bizlerle paylaşabilmek için aylarını, yıllarını, gecelerini, gündüzlerini, duygularını ve emeklerini harcamaktadırlar. Beğendiğimiz sanatçıların gelecektede bizlere güzel eserler sunabilmesi için bandrollu albümlerini alarak destekte bulunmalıyız.

Not: Sanatçının kendisi, resmi internet sitesi ya da plak şirketi tarafımıza mail yoluyla ulaştığı taktirde yayınlanan linkler kaldırılacaktır.

İletişim : mjorainsani@gmail.com

7 yorum:

 1. yaa bi kurşun kalem olacaadıı buralarda..gördünüz mü dicektim

  YanıtlaSil
 2. uzaktan yardımla blog alanına inişimi kolaştıran bünye: sevcan...

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. harcadığın vakitler, ziyadesiyle geri dönsün : ) teşekkürler

  YanıtlaSil
 6. çok güzel çalışma olmuş jazz ından ethno'suna harika gerçekten kültür ayırdetmeksizin tarlarının en iyilerini upload etmişsiniz.ben müzik parakendesinde yıllarını harcamış biri olarak alkışkıyorum.başarılar dilerim.saygılar...

  YanıtlaSil
 7. sağol emrah.. hep uğra belki güzel şeyler olur yine.. ben de bekliyorum..

  YanıtlaSil